Padarīt dzīvi labāku.

Mums ir unikāla profesija un mēs ar to lepojamies. Mēs radām jaunu, skaistāku, labāku pasauli, vai tā būtu neliela lapene, žogs vai kultūras nams. Mums ir profesija, kurā apvienots radošums ar likumu un normatīvu pamatbāzi. Katrs būvprojekts ir unikāls, tāpat kā tā tā īpašnieks.

Radīt skaistas mājas.

Mēs esam par skaistām mājām, ielām, skvēriem, parkiem, dārziem. Mēs esam par ērtām mājām, ielām, ietvēm, soliņiem un pakāpieniem. Mēs esam par skaistu skatu pa logu, ieaicinot šo bildi telpā. Mēs esam par tehnoloģijām, kas palīdz dzīvot.

Zaļā domāšana.

Mums ļoti patīk dabīgie materiāli: koks, akmens, ķieģelis, klinkers. Mēs tos labprāt iesakām mūsu klientiem. Dabīgiem materiāliem gribētu pievienot arī svaigu gaisu. Atbalstām materiālu otrreizēju izmantošanu, samazinot slodzi atkritumu izgāztuvēm.

Mīlam senas ēkas.

Sena ēka sākas no 50. Senas ēkas – tā ir īpaša vērtība – ar savu dzīvesziņu, vēsturi, priekiem un bēdām. Atbalstām veco durvju, logu, dēļu, ķieģeļu izmantošanu, atjaunošanu un saglabāšanu.

Strādājam kopā ar Pasūtītāju.

Veiksmīgs būvprojekts ir tad, ja varam strādāt kopā ar klientu. Ja Klientam ir laiks pievērsties savas mājas projektam un kopā ar mums iet projektēšanas ceļu, tad būs mazāk nezināmā un neizprastā un būs mazāk pārsteigumu. Tas ir kā piedzīvojums, saprast savas vēlmes, iespējas un būt daļai no savas mājas projekta.

Strādājam komandā.

Būvprojekts sen vairs nav viena speciālista veikums. Vislielākā vērtība – kad vienā solī strādā dažādi speciālisti, lai sasniegtu mērķi – pēc iespējas kvalitatīvāku produktu – būvprojektu.